Telefon 723 505 686  Facebook
MMORAVEC - značkový servis a prodej HUSQVARNA
Prodejna Beroun - pro spádovou oblast: Beroun, Králův Dvůr, Rudná,
Žebrák, Zdice, Hořovice, Dobříš. Další prodejny: Kladno, Křivoklát - Rakovník

Automower ExpertRobotické sekačky HUSQVARNA

Tak jako Elektrolux dal jméno vysavači Husqvarna již před více jak 20 lety dala jméno první automatické sekačce Automower®. Dlouholetý vývoj robotů bez nadsázky vyvinul nejspolehlivější a nejvyspělejší robotické sekačky na světě v dnešní době cenově dostupné, které jsou schopny posekat i velmi členité plochy a prudké svahy. Pokud chcete perfektní trávník bez starostí potom Automower® je stroj pro Vás. Rádi Vám jej zdarma předvedeme a poradíme.

vyzkoušejte ZDARMAvyzkoušejte ZDARMA

doporučené cenydoporučené ceny / typy


HUSQVARNABenzínové sekačky HUSQVARNA

Jestliže pečujete o zahradu nebo se staráte o rozlehlé pozemky, perfektně posečený trávník vyžaduje sekačku, která přesně odpovídá jak vašim požadavkům, tak potřebám vašeho trávníku. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli poskytnout našim zákazníkům rozsáhlou nabídku strojů s rozličnými systémy sečení, které prakticky uspokojí všechny potřeby při sečení. Poraďte se o nich u nás.


doporučené cenydoporučené ceny / typy


Husqvarna ExpertTraktory a ridery HUSQVARNA

Se zahradními ridery a traktory od společnosti Husqvarna můžete rychle posekat trávník s prvotřídním výsledkem při použití takového systému sečení, který nejlépe vyhovuje vašemu trávníku. Díky ergonomické konstrukci je velmi snadné nastupování a ovládání. A vlastně si můžete vybrat takový zahradní systém sečení, který bude nejlépe vyhovovat travnaté ploše, na níž bude používán. Poraďte se o nich u nás, rádi Vám je předvedeme i u Vás.

technika při prácitechnika při práci

doporučené cenydoporučené ceny / typy


HUSQVARNAVyžínače a křovinořezy HUSQVARNA

Vyžínání okrajů travnatých ploch, udržování nízkého porostu ve špatně přístupných místech, sečení velkých travnatých ploch, sečení nepříjemného a nežádoucího houští není pouze velmi zdlouhavé, ale také velmi namáhavá a intenzivní práce. Naše obsáhlá nabídka lesních křovinořezů, křovinořezů a vyžínačů si poradí s různými úkoly. Poraďte se o nich u nás.

doporučené cenydoporučené ceny / typy


HUSQVARNAElektrická AKU technika HUSQVARNA

Akumulátorové výrobky Husqvarna jsou velmi výkonné stroje napájené výkonným akumulátorem Li-Ion 36V. Tento akumulátor spolu se speciálně vyvinutým bezkomutátorovým motorem poskytuje výkon srovnatelný s benzinovými stroji. Akumulátor lze snadno vyjmout z jednoho stroje a vložit do druhého a plynule pokračovat v práci. Vyzkoušejte si stroje zdarma.

vyzkoušejte ZDARMAvyzkoušejte ZDARMA

doporučené cenydoporučené ceny / typy


HUSQVARNAOstatní zahradní technika HUSQVARNA

Husqvarna nabízí ucelenou řadu výrobků zahradní techniky pro úpravu zeleně a veřejných prostor pro celé roční období, jako jsou vyvětvovací pily, foukače, plotostřihy, kultivátory, provzdušňovače, sněhové frézy a také stavební techniku např. rozbrušovací pily, jádrové vrtačky, stolní pily, průmyslové vysavače a diamantové nástroje.


doporučené cenydoporučené ceny / typy


Prodejna a servis BEROUN

Šafaříkova 664

tel:    311 672 486
mob: 723 505 686

e-mail: beroun@mmoravec.cz

mapamapa zde

Prodejna a servis KŘIVOKLÁT

Na Sokolí 248

tel:    313 558 888
mob: 602 385 132

e-mail: mmoravec@mmoravec.cz

mapamapa zde

Prodejna KLADNO

Josefa Čapka 1493, (Sítná)

tel:    312 243 227
mob: 723 505 686

e-mail: kladno2@mmoravec.cz

mapamapa zde

Servis KLADNO

Petra Bezruče 2531 (zimní stadion)

tel:    312 242 408
mob: 723 505 686

e-mail: kladno@mmoravec.cz

mapamapa zde